Piegāde

Uzmanību! Sakarā ar lielo pieprasījumu pēc produktiem, šobrīd piegādes laiks 2 - 3 nedēļas. Čakli strādājam, lai jau drīzumā dubultotu ražošanas apjomus.

Produktus varat saņemt personīgi darba dienās no plkst. 10 - 16 (iepriekš piesakot) mūsu ražotnē Rīgā, Stopiņu ielā 5 - 3. stāvā - BEZMAKSAS.

Uz DPD pakomātiem sūtam spirulīnu sīrupos un ābolu sulā. BEZMAKSAS DPD paku piegāde visā Latvijā pasūtījumiem virs 35 eiro. Sūtīšanas izmaksas līdz 35 eiro (2,99 eiro).

DPD paku piegāde Lietuvā un Igaunijā (5,39 eiro), pasūtījumiem virs 50 eiro BEZMAKSAS.

Saldētās spirulīnas piegādes veicam saskaņā ar grafiku. Tuvākos piegāžu datumus uz vēlamo pilsētu noskaidro, rakstot uz [email protected] vai zvanot uz tel. nr. 27 120 859. Piegādes nodrošinam ar mūsu sadarbības partneri, veselīgie augļu saldējumi Avenei, kurjeru.

Rīga, Jūrmala, Mārupe, Ķekava, Ulbroka, Ādaži, Carnikava, Sigulda, Cēsis, Olaine, Jelgava, Valmiera, Saulkrasti, Salaspils, Ikšķile, Ogre u.c. -  (4,39 eiro) 

Liepāja, Saldus, Ventspils, Talsi, Tukums (katra 2. piektdiena) - ( 5,39 eiro)


                                                                                                                                   PIRKT                                                                                                                                   Pirkumu grozs