Saldēta svaiga spirulīna

Maiga garša tavai veselībai un enerģijai

Kas ir spirulīna

Spirulīna ir ēdama mikroaļģe ar lielisku uzturvērtību.

MIKROAĻĢE. Spirulīna ir mikroskopiska aļģe. Nosaukums radies no tās spirāles veida formas.  Dabiskais izplatības areāls ir tropu josla, bāziskie jeb sodas ezeri. Attēlā redzamās spirāles ir 50x palielinājumā. Koncentrēta spirulīna izskatās kā zaļa pasta un atsevišķi pavedieni ar neapbruņotu aci nav saskatāmi.

Spirulīna ir viens no pasaules TOP 5 SUPERFOODiem.

Spirulīnas unikālajā sastāvā ietilpst:

  • daudz antioksidantu, kas rūpējas par imunitāti un organisma harmonisku funkcionēšanu, novēršot stresa un pārslodzes radītos bojājumus ķermenī
  • gandrīz visi B grupas vitamīni (nesatur B12)
  • provitamīns A. Provitamīnu A drīkst lietot arī grūtnieces atšķirībā no vitamīna A, kura paaugstnāts daudzums var kaitēt auglim
  • minerālvielas - it īpaši jāuzsver dzelzi, kas ir viegli uzņemamā formā un nekairina kuņģi
  • kā arī visas neaizvietojamās aminoskābes. Tas ir svarīgi, ja izvēlies neēst gaļu, jo lielākajā daļā augu izcelsmes olbatumvielu avotu nav visas neaizvietojamās aminoskābes, kas var būtiski ietekmēt veselību.
  • Tomēr pētījumos par tās ietekmi uz veselību ir atklāts, ka tās lielākais spēks slēpjas tās tumšajā krāsā - pigmenti ir antioksidanti, kas ķermenim palīdz novērst dažādas izcelsmes stresa radītos bojājumus - gan šūnu stresa, kas radies no kaitīgiem ieradumiem, gan slimību rezultātā, gan arī garīgas un fiziskas slodzes rezultātā.

Spirulīnu var lietot kā DABISKU pārtikas KRĀSVIELU. Augstā pigmentu koncentrācija un maigā krēmveida konsistence padara to par izcilu dabisku zili-zaļo krāsvielu, piemēram piešķirot brokastu putrai vai jogurtam dzīvīgu toni.

10 iemesli izvēlēties SpirulinaNord spirulīnu

1. VESELĪGA. Unikāla uzturvērtība:
🌱 visas neaizvietojamās aminoskābes kā gaļai, bet tā nav dzīvnieks.
🌱 milzīgs antioksidantu daudzums, kas novērš stresa radītos veselības traucējumus.
🌱 dzelzs, kas uzsūcas par 30% labāk, nekā mākslīgie dzelzs preperāti.
🌱 B grupas vitamīni, E vitamīns un provitamīns A
 / Vairāk par to kā spirulīna uzlabo veselību lasi Blogā /
2. GARDA. Neitrāla garša! Īpaši priecē tos, kas zina spirulīnas pulvera specifisko, grūti nomācamo garšu. Receptes šeit
3. MAIGA. Viegli uzsūcas organismā un nekairina gremošanas traktu – ieteicama arī gastrīta un līdzīgu problēmu gadījumā. Ieteicama grūtniecēm un bērniem.
4. DOD ENERĢIJU. Liela daļa mūsu patstāvīgo klientu atzīst, ka lietojot spirulīnu, it īpaši apēdot vairāk nekā vienu porciju dienā, sajūt vairāk enerģijas ikdienā un uzlabojas sporta sasniegumi. Daži spirulīnu iesaka rīta kafijas vietā!
5. SVAIGA. Iesakām ēst svaigu – nav nepieciešams termiski apstrādāt, turklāt tā saglabāsies maksimāla uzturvērtība.
6. ZERO WASTE. Spirulīnu var ēst visu – nekādu mizu, kauliņu, lapu, kātu, sakņu un citu neēdamu daļu. Unikāli, vai ne?
7.  SVAIGĀKS GAISS. Augot tā patērē CO2 un izdala O2.
Spirulīna patērē maz resursus – par 90% mazāk ūdens un zemes nekā gaļas lopu audzēšana un 80% reizes mazāk nekā sojas audzēšana.
8.
EKOLOĢISKA. Tā aug slēgtā “viedā akvārijā” – nav nepieciešami nekādi ķīmiski aizsarglīdzekļi, nav iespējama svešķermeņu un smago metālu klātbūtne, kā tas ir iespējams ar citām audzēšanas metodēm.
9. NEAIZŅEM ZEMI UN JŪRU. Mūsu viedo un kompaktos "akvārijus" var novietot kaut debeskrāpī pilsētas centrā. Turklāt
spirulīna aug ļoti ātri. Tā dubulto savu apjomu reizi trīs dienās, mēs ražu vācam kartu dienu 12 mēnešus gadā. Vairāk vietas NESKARTAI DABAI, kuru tev baudīt brīvdienās.
10. LATVIJĀ audzēta – nekāda transportēšana pāri pus pasaulei. Darbavietas Latvijā

ATSAUKSMES

Olimpietis Arnis Rumbenieks: "Esmu gandarīts, ka "superfood" uzņem apgriezienus un visi kopā dodamies uz lieliskām pārmaiņām. Dubults gandarījums, ka šis top mūsu pašu mājās! Kā Olimpisko spēļu dalībnieks, profesionāls sportists, ļoti vērīgi sekoju, lai mans organisms saņemtu visu, kas tam nepieciešams. Būtiska loma manā sporta veidā ir veselai sirds un asinsvadu sistēmai, asins spējai piesaistīt skābekli! Un šeit slēpjas atbilde... Spirulīna ir dabisks produkts, tātad labi uzsūcas un organismam pieejams produkts. Produkts, kas nodrošina visu nepieciešamo normālai asinsradei. Proti, dzelzs, B grupas vitamīni, Cinks, Mangāns, E vitamīns u.tjp. Nav mazsvarīgi, ka tā samazina slikto holesterīna līmenī un veido asinsvadu sieniņas elastīgas un samazina iekaisuma procesus organismā! Tas, protams, nav viss! Interesanti, ka prasās mazāk gaļas... ;) Veseli ēduši un atbalstam savējo. Iesaku!"

Inese: "Ēdot spirulīnu vakarā, it īpaši apēdot divas porcijas, enerģija ir tik liela, ka gulēt vēl ilgi negribas. Iesaku lietot no rīta!"

Ilze: "Ilgi mocījos ar visāda veida saaukstēšanos un pat angīnu, spirulīna man palīdzēja patiešām atgūt veselību un pēc pāris nedēļām nesaķert nākamo vīrusu. Patīkami sajusties atkal enerģiski, ka ir prieks un spēks iet uz darbu."

0
 .