Apmaksa un piegāde

Kā nopirkt? Veiciet maksājumu izmantojot i-neta bankas vai ar maksājumu karti. Servisu nodrošina Paysera. Ir iespējams nopirkt bez iepriekšējas pasūtīšanas e-veikalā, maksājot ar karti uz vietas.

Personīgi un bez maksas pasūtījumu varat saņemt darbadienās plkst. 9.00-16.00 UZMANĪBU. No 2021. gada 1.jūlija esam RĪGĀ, Stopiņu ielā 5 - 3.stāvā (netālu no A.Deglava satiksmes pārvada). Klientiem autostāvvieta pagalmā. Ērta nokļūšana ar sabiedrisko transportu - pietura Nīcgales iela ir aptuveni 500 m attālumā.

Piegādi nodrošinām dažu darba dienu laikā.  Piegāde pieejama pasūtījumiem no 18€. SALDĒTIE PRODUKTI NETIEK PIEGĀDĀTI. Piegāde uz DPD pickup up punktiem visā Latvijā (2.99 EUR), kā arī uz Lietuvu un Igauniju (5.39 EUR). Rīgā pieejama arī piegāde ar kurjeru (4.50 EUR).


Ir iespējams nopirkt bez iepriekšējas pasūtīšanas e-veikalā, maksājot ar karti uz vietas. Aicinām iepriekš noskaidrot preces pieejamību un aktuālo darbalaiku, zvanot +37127120859. Mainīgo Covid-19 ierobežojumu dēļ darba laiks var tikt operatīvi mainīts

Jaunumiem seko mūsu Facebook un Instagram lapās.

Pirkumu grozs